Pregrynacja obrazu M.B. po domach

Po nawiedzeniu parafii przez Kopię Ikony Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczniemy nawiedzenie domów naszych parafian przez nasz obraz, który zwykle wisi na ścianie Kościoła.

Peregrynację naszego parafialnego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej po domach parafian, rozpoczniemy od IV niedzieli Wielkiego Postu zwanej niedzielą radości, a nie jak podawałem poprzednio od najbliższego poniedziałku. Przesunięcie terminu związane jest z trwającą jeszcze w Sochaczewie i okolicach peregrynacją kopi obrazu, który gościliśmy w naszej parafii, dlatego poczekamy do niedzieli 26 marca kiedy obraz będzie już w innym dekanacie. W międzyczasie prosimy pierwszą chętną rodzinę z Malesina z ul. Szajnowicza, która weźmie obraz, o zgłoszenie się do zakrystii.