Ogłoszenia II Niedziela Adwentu

Ogłoszenia II Niedziela Adwentu – 8 grudnia 2019r.

1. Dziś dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 dla dzieci komunijnych.
  2. Zapraszam na roraty. W poniedziałki środy piątki i soboty na godz. 7.00. We wtorki oraz czwartki na godz. 18.00.
  3. Zapraszamy na jutrznię modlitwę poranną psalmami o godz. 6.00 w dolnym kościele.
  4. Nauki rekolekcyjne i spowiedź w poniedziałek i wtorek, o godz. 7.00; 10.00; 17.00 i 18/30. Osoby, które zamówiły Msze Święte wieczorne w poniedziałek i wtorek proszone są przyjście do zakrystii.
  5. Dziś wzorem lat ubiegłych będzie można zrobić świąteczną paczkę dla dzieci ze szkoły podstawowej. Kartki z wypisanymi imionami dzieci można zabrać po lewej stronie ołtarza. Paczkę trzeba przynieść najpóźniej w następną niedzielę 15 grudnia i położyć w tym samym miejscu.
  6. Są do nabycia świece na stół wigilijny małe. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na Caritas Diecezji Łowickiej.
  7. Chorych odwiedzimy w tym tygodniu po rekolekcjach w środę i czwartek w godzinach porannych zapisy w zakrystii.
  8. Pan Daniel organista roznosi opłatki proszę o życzliwe przyjęcie go w naszych domach.